Szybka i sprawna wysyłka

Jak bezpiecznie i szybko dostarczyć paczkę w każde miejsce w Polsce? Wystarczy wybrać odpowiednią firmę kurierską. Na tle konkurencji wyróżnia się kurier DPD, lider polskiego rynku kurierskiego i Firma Roku 2020.

Kurier w czasach pandemii

Podczas globalnej epidemii wirusa covid-19 znacząco wzrosło zapotrzebowanie na usługi kurierskie, a DPD Polska postarało się zrobić wszystko, by sprostać pojawiającym się oczekiwaniom. Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, kurier DPD ma do zaoferowania profesjonalną obsługę paczki – od przejrzystych wskazówek, jak przygotować paczkę do nadania po możliwość wygodnego zwrotu. Serwis internetowy Moja Paczka pozwala w łatwy i pewny sposób przekierować naszą przesyłkę na inny adres lub zmienić datę jej doręczenia.

Przewóz jedzenia za pomocą firmy kurierskiej

Oprócz przewozu standardowych, odpowiednio zapakowanych paczek, na terenie aglomeracji warszawskiej można również skorzystać z usługi DPD Food, polegającej na bezpiecznym transportowaniu żywności w temperaturze kontrolowanej od 0 do 4 stopni Celsjusza. Wybór DPD Food to gwarancja dostawy najpóźniej następnego dnia i bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie wykorzystywane do przewozu żywności pojazdy i kontenery posiadają certyfikaty ATP.

Usprawnienia firmy DPD

Kurier DPD dysponuje szeregiem specjalnie przygotowanych aplikacji, które maksymalnie ułatwiają firmom i sklepom internetowym zarządzanie przesyłką, usprawniając proces nadania i przesyłania danych. Klienci biznesowi mają możliwość wykupienia rocznych lub dwuletnich pakietów, które pozwalają na wysyłanie określonej ilości paczek miesięcznie. Dodatkowo abonenci nie muszą dopłacać za ubezpieczenie paczek.

W swojej ofercie DPD Polska ma również przesyłki międzynarodowe, między innymi do Niemiec, Czech, Słowacji, ale również do Portugalii czy Finlandii, w konkurencyjnych cenach. Kurier DPD szybko i sprawnie dostarcza przesyłki do ponad 220 krajów na świecie.